SS12P4C-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SS12P4C-M3/86A
JLCPCB Part #
C7368999
Package
TO-277A
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Common Cathode 12A 150A 400mV@6A 40V 500uA@40V TO-277A Schottky Diodes ROHS