SQM200N04-1M8_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQM200N04-1M8_GE3
JLCPCB Part #
C6230442
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.05nF@25V 1.8mΩ@10V 17.35nF@25V 200A 3.5V 310nC@10V 375W 40V TO-263-7 MOSFETs ROHS