SQJB60EP-T2_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQJB60EP-T2_GE3
JLCPCB Part #
C727737
Package
PowerPAK-SO-8L
Description
-55℃~+175℃ 1.6nF 12mΩ@10V 2 N-Channel 2.5V 30A 30nC@10V 40pF 48W 60V PowerPAK-SO-8L MOSFETs ROHS