RWR80S2151FRB12
MFR.Part #
RWR80S2151FRB12
JLCPCB Part #
C1455772
Description
-55℃~+250℃ 2.15kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors