SQJB40EP-T1_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQJB40EP-T1_GE3
JLCPCB Part #
C727748
Package
PowerPAK-SO-8L
Description
-55℃~+175℃ 1.2V 1.9nF 2 N-Channel 30A 34W 35nC@10V 40V 65pF 8mΩ@10V 935pF N-Channel PowerPAK-SO-8L MOSFETs ROHS