CP00156R200JE66
MFR.Part #
CP00156R200JE66
JLCPCB Part #
C19591124
Description
-65℃~+275℃ 15W 6.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS