SQJA82EP-T1_BE3
MFR.Part #
SQJA82EP-T1_BE3
JLCPCB Part #
C6495668
Package
PowerPAKSO-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.5V 22W 3nF@25V 45pF@25V 60A 60nC@10V 8.2mΩ@10V 80V PowerPAKSO-8 MOSFETs ROHS