Y16258K28790T0R
MFR.Part #
Y16258K28790T0R
JLCPCB Part #
C4553505
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.2879kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount