SOMC20012K00JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SOMC20012K00JEA
JLCPCB Part #
C1738770
Package
SOIC-20-5.6mm
Description
19 20 2kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±5% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS