4820P-T01-150
MFR.Part #
4820P-T01-150
JLCPCB Part #
C1361300
Description
10 15Ω 160mW 20 ±1% ±250ppm/℃ SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS