SOMC1603100RJEA
MFR.Part #
SOMC1603100RJEA
JLCPCB Part #
C1731173
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100Ω 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±5% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS