RLR05C30R0GRB14
MFR.Part #
RLR05C30R0GRB14
JLCPCB Part #
C1445290
Description
-65℃~+150℃ 125mW 30Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors