SMZG3801B-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMZG3801B-M3/5B
JLCPCB Part #
C7317673
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5W 31.4V~34.7V 33V 33Ω 5uA@25.1V 800Ω SMBG(DO-215AA) Zener Diodes ROHS