RNC55H2132BPRE7
MFR.Part #
RNC55H2132BPRE7
JLCPCB Part #
C3563603
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors