CP0005R2400JE663
MFR.Part #
CP0005R2400JE663
JLCPCB Part #
C3446357
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS