SMP30A-M3/85A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP30A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1974970
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS