BFC247936434
MFR.Part #
BFC247936434
JLCPCB Part #
C3803200
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 430nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS