SMF30A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF30A-E3-08
JLCPCB Part #
C1972954
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 1kW@8/20us 207pF 30V 36.9V 4.1A@10/1000us 48.4V ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS