SMF16A-HM3-18
MFR.Part #
SMF16A-HM3-18
JLCPCB Part #
C3704012
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 16V 17.8V 200W 26V 343pF 7.7A IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS