SMF16A-HE3-18
MFR.Part #
SMF16A-HE3-18
JLCPCB Part #
C1978662
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 16V 19.7V 200W@10/1000us 26V 343pF 7.7A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS