SMF14A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF14A-E3-08
JLCPCB Part #
C1974722
Package
SMF(DO-219AB)
Description
1 100nA 14V 17.3V 1kW@8/20us 23.2V 392pF 8.6A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS