SMF13A-HM3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF13A-HM3-18
JLCPCB Part #
C3713690
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 13V 14.4V 200W 21.5V 423pF 9.3A IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS