SMCJ48CA-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ48CA-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3702814
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS