SMCJ48CA-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ48CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C553999
Package
DO-214AB
Description
1.5kW 19.4A 48V 53.3V 77.4V TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS