SMCJ26A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ26A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1981344
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 26V 28.9V 35.6A 42.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS