SMCJ45CA V7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ45CA V7G
JLCPCB Part #
C2446979
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 21A 45V 50V 72.7V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS