SMCJ120A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ120A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1975269
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 120V 147V 193V 1uA 7.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS