SMCJ110A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ110A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1975286
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 110V 122V 177V 1uA 8.5A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS