CRCW25121R10JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25121R10JNEGHP
JLCPCB Part #
C1705782
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1.5W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS