SMCG90CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG90CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1984029
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.9A@10/1000us 104V 137V 1uA 90V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS