CA000211R00JE66
MFR.Part #
CA000211R00JE66
JLCPCB Part #
C19373866
Description
-65℃~+275℃ 11Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS