SMCG48A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG48A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982809
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 1uA 48V 58.9V 72.7V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS