SMCG48A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG48A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982279
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A@10/1000us 1uA 48V 58.9V 77.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS