SMCG36CAHE3/57T
MFR.Part #
SMCG36CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1983672
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 25.8A@10/1000us 36V 44.2V 58.1V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS