SMCG30A-E3/9AT
MFR.Part #
SMCG30A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982289
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS