SMCG28A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG28A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982463
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1A@10/1000us 1uA 28V 34.4V 45.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS