RN55C2052FBSL
MFR.Part #
RN55C2052FBSL
JLCPCB Part #
C1427849
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors