MXLSMCGLCE58A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE58A
JLCPCB Part #
C2629821
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16A 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS