SMCG20AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG20AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982352
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 46.3A@10/1000us TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS