SMCG130AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG130AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982835
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 147V 1uA 209V 7.2A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS