SMC5K45A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K45A-M3/I
JLCPCB Part #
C1976400
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 55.3V 5kW@10/1000us 68.8A@10/1000us 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS