RNC55H1070FRR36
MFR.Part #
RNC55H1070FRR36
JLCPCB Part #
C1794799
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors