SMC5K20CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K20CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3702729
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 154A 20V 22.2V 2uA 32.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS