SMC5K16CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K16CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3709251
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 16V 17.8V 192A 26V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS