CRCW0805178RFKTA
MFR.Part #
CRCW0805178RFKTA
JLCPCB Part #
C4215708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount