SMC3K45CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K45CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983580
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW@10/1000us 41.3A@10/1000us 45V 55.3V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS