SMC3K43CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K43CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C3709031
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS