SMBJ75CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ75CD-M3/H
JLCPCB Part #
C3711648
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 119V 5.06A 500nA 600W 75V 84.6V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS