SMBJ58A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ58A-E3/52
JLCPCB Part #
C968562
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.4A 600W 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS