Y1168350R000T9L
MFR.Part #
Y1168350R000T9L
JLCPCB Part #
C4227182
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 350Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.5ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS